Studniówka ZSTiO 2022

Studniówka ZSTiO 2022

120 maturzystów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących bawiło się na balu studniówkowym w hotelu Sękowski. Przed nimi okres intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości.

Decyzja o zorganizowaniu studniówki była niełatwa. Dyrektor Stella Święcińska jeszcze w poniedziałek rozmawiała z rodzicami i wspólnie z nimi podjęła decyzję, że młodzi ludzie zatańczą poloneza i będą się beztrosko bawić.

– Spełniamy wszystkie wymagania i obostrzenia. Dzieci są w większości poszczepione, tylko 20 osób uczestniczących w dzisiejszej uroczystości jest niezaszczepionych. Będziemy się bawić szampańsko, ale ostrożnie – mówiła Stella Święcińska, dyrektorka Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

– Dzisiaj życzyłam im szampańskiej zabawy do białego rana, ale przede wszystkim powodzenia na egzaminie dojrzałości – dodała dyrektorka „Henrykówki”.

W bieżącym roku edukację w „Henrykówce” kończą cztery klasy techniczne. Czy wszyscy zasiądą do egzaminu dojrzałości, zależy wyłącznie od ich decyzji, wszyscy stawili się na balu studniówkowym.

« z 6 »